خرید مستقیم فرش از کارخانه

خرید مستقیم فرش از کارخانه

شما خریدار و خواننده گرامی که برای آشنایی با خرید مستقیم فرش از کارخانه به سایت مدرن فرش آمده اید، در اینجا با مقاله و مطالبی مواجه می شوید که شما را با مناسب ترین روش خرید فرش آشنا می کند. خرید مستقیم فرش از کارخانه چیست و چه تفاوتی با خرید از نمایشگاه های فرش دارد. در واقع خرید مستقیم فرش از کارخانه همان خرید بدون واسطه و خرید اینترنتی فرش ماشینی می باشد.

مقاله مرتبط: انواع فرش ماشینی

حتما دقت کرده اید که وقتی وارد منزل کسی می شوید بیشترین چیزی که توجه شما را به خود جلب میکند فرش های منزل است که بسته به سلیقه هر کس و منزل و مکانی که شما به آن جا می روید طرح و نقش و جنس متفاوتی دارد. این نشانه ای است از اینکه، انواع و اقسام فرش های ماشینی در حال تولید است که از نظر رنگ و طرح بسیار متنوع تر از قبل شده و تولید آن به طور چشمگیر و روز افزون رو به افزایش است.


برای دیدن فرش های 700 شانه می توانید به این صفحه مراجعه کنید


وقتی صحبت از خرید مستقیم فرش از کارخانه می شود، یعنی شما با یک فروشگاه اینترنتی روبرو هستید، که برای خرید فرش خود می توانید از امکان مستقیم و بدون واسطه خرید فرش ماشینی استفاده کنید که خرید مستقیم فرش از کارخانه در واقع همین امکان است که، در آن شما فرش ماشینی خود را به قیمت معقول تولیدی کارخانه تهیه کنید. تفاوت خرید فرش از فروشگاه و خرید مستقیم فرش از کارخانه این است که در فروشگاه ها، شما باید پول و هزینه  پرسنل و قبوض انرژی فروشگاه و سود صاحب فروشگاه را نیز از جیب خود بپردازید. در صورتی که می توانستید همان فرش را به سود خود از طریق خرید مستقیم فرش از کارخانه به صورت اینترنتی خریداری نمایید. اگر شما هم بخواهید فرش ماشینی مناسب خود را تهیه کنید، دلتان می خواهد با آن بودجه ای که دارید بهترین فرش ماشینی موجود در بازار را تهیه کنید. پس باید بگویم از جایی خرید فرش تان را انجام دهید که بدون واسطه باشد و خرید مستقیم فرش از کارخانه بهترین گزینه برای شماست.

اما کجا می توان خرید مستقیم فرش از کارخانه را داشت؟

بسته به هر کس و هدف او از خرید فرش پاسخ به این سوال متقاوت است. یکی قیمت فرش برایش اهمیتی ندارد و برای او فرقی ندارد که فرش خود را از کجا تهیه کند. اما عده ای دیگر هستند که برند و اعتبار تولید کننده برایشان اهمیت دارد اما وقت و انرژی این را ندارند که تا فروشگاه فیزیکی آن برند رفته و فرش ماشینی خود را تهیه کنند. پس برای آن ها خرید مستقیم فرش از کارخانه بسیار مناسب است و آن ها می توانند از مزایای در نظر گرفته شده ی فروشگاه اینترنتی برای کاربران و خریداران مجازی خود بهره بگیرند. در همین جا لازم به ذکر است که مزایایی که برای جلب مشتری به خرید و فروش اینترنتی و خرید مستقیم فرش از کارخانه برای کاربران اینترنتی در نظر می گیرند برای مشتریان حضوری خود قائل نیستند. زیرا فروشگاه های اینترنتی بسیار است و کسانی که به خرید مستقیم فرش از کارخانه با قیمت نازل و مناسب مشغول هستند بسیار زیاد است و تولید کنندگان مجبورند در این بازار رقابتی تنگاتنگ به طرح های شگفت انگیز و طرح های تخفیفی رو بیاورند.

فرش های ماشینی در نمایشگاه های فرش، بازار، کارخانه و در اینترنت فروخته می شود. در نمایشگاه های فرش ممکن است شما با دلالان فرش مواجه باشید و یا اینکه با عرضه کنندگان مستقیم فرش روبرو باشید. اگر شما فرش خود را از دلالان تهیه می کنید باید بدانید که علاوه بر تهیه فرش خود باید سود و پول مورد نیاز او را نیز شما بپردازید. که این هزینه ی اضافی در خرید مستقیم فرش از کارخانه وجود ندارد.

کمی باید به کیفیت جنس تان و قیمت آن و تناسب بین این دو دقت کنید. ممکن است آن ها برای سود بیشتر خودشان و فروختن حتمی فرش ماشینی به شما، فرشی را با کیفیت درجه دو و سه به جای فرش درجه یک به شما عرضه کنند و پول و مبلغ جنس درجه یک را از شما دریافت کنند. در اینجا شما که می توانسته اید با کمی آگاهی و اطلاعات و دقت و با همان هزینه فرش بهتر از مرکز معتبر تری را خریداری کنید، فقط و فقط سود یک دلال را پرداخت کرده اید و او را به پول خود رسانده اید و به منزل باز گشته اید. در خرید بدون واسطه شما با شخص و پرسنل تولید کننده ی فرش ماشینی روبرو هستید و آنها فرش ماشینی خود را با همان هزینه ی تولید به اضافه ی آن مقدار سود مورد نظر خود به شما ارائه می کنند.

اما خرید مستقیم فرش از کارخانه برای ارائه جنس بهتر به مشتری

و کسانی که می خواهند انواع طرح های فرش ماشینی را مشاهده کرده و بعد اقدام به خرید مناسب ترین آن ها کنند می توانند به دفتر فروش مرکزی کارخانه ها مراجعه کرده و با پشتیبانی مستقیم کارخانجات و تولید کنندگان از محصول خود اقدام به خرید فرش ماشینی خود کنند که به این روش خرید بدون واسطه، خرید مستقیم فرش از کارخانه می گویند.


برای انتخاب فرش در دکور مورد نظر می توانید اینجا کلیک کنید.


مزایای خرید مستقیم فرش از کارخانه چیست؟

در خرید مستقیم فرش از کارخانه که اکثرا به صورت اینترنتی انجام می شود، خریدار می تواند در یک زمان کوتاه در یکجا به انواع طرح ها و مدل های محصولات مختلف دسترسی داشته باشد. هر سفارشی که بخواهید می توانید بدون واسطه به تولید کنندگان فرش مطرح کنید و در صورت پذیرش به راحتی از چگونگی انجام و دریافت آن مطلع گردید. در خرید مستقیم فرش از کارخانه قیمت محصول شما بدون سود کلان و با صداقت و اعتماد بیشتری به شما بازگو می شود. چنانچه بخواهید در مورد کیفیت فرش مورد پسندتان اطلاعاتی بگیرید کارشناسان و تولید کنندگان آن فرش اطلاعات موثق تری را در اختیار شما خواهند گذاشت.

وقتی شما به صورت اینترنتی اقدام به خرید فرش خود می کنید در واقع شما به آرشیو و تمام طرح های تولیدی آن کارخانه دسترسی دارید و در اطلاع آخرین طرح های بافته شده در ان کارخانه قرار دارید. پس شما در خرید مستقیم فرش از کارخانه، با مشاهده تمامی محصولات و مقایسه ویژگی ها و قیمت آن ها می توانید بهترین خرید خود را انجام دهید. اطمینان از اصل بودن جنس خریداری شده (عده ای با تغییر شناسنامه جنس با برندسازی نامعتبر اقدام به عرضه فرش با کیفینت با اعتبار فرش های تولیدی کارخانجات معتبر می نمایند).

در خرید مستقیم فرش از کارخانه چون این خرید و فروش بدون واسطه است، کارخانه ی تولید کننده، پشتیبانی مستقیم از جنس فروخته شده و همراهی جنس حتی پس از تحویل و تکمیل فرآیند خرید فرش را بر عهده دارد. اما چون حدود 80 درصد تولید کنندگان فرش ماشینی در کاشان قرار دارند. افرادی که در کاشان و حومه قرار دارند می تواند با مراجعه و یک سفر یک روزه به محل تولید فرش های ماشینی، محصول خود را دیده و آن را انتخاب کنند.

اما افرادی که این امکان را ندارند که به کاشان آمده، و به خرید مستقیم فرش از کارخانه اقدام کنند، می توانند از مزایای خرید اینترنتی از کارخانه اقدام کنند. بنابراین اینترنت در نقش یک کانال توزیع بین تولید کننده و خریدار عمل می کند. تولید کنندگان می توانند برای فروش اینترنتی فرش تولیدی خودشان به خریداران اینترنتی استفاده کنند و خریداران در هر ساعت از شبانه روز برای خرید اینترنتی خود اقدام کنند و تمام نظرات خود را بدون واسطه به تولید کنندگان فرش ماشینی در میان گذاشته و با پشتیبانی آن ها در ارتباط باشند.پس در این مقاله به این موضوع واقف شدیم که خرید مستقیم فرش از کارخانه در واقع کوتاه شدن دست واسطه ها از محصولات و پایین آمدن قیمت تمام شده ی فرش ماشینی برای خریدار است.


برای دیدن محصولات مدرن فرش می توانید به صفحه اصلی مدرن مراجعه کنیدخرید مستقیم فرش از کارخانه بدون طی کردن مسافت

حتما شما برای منزل خود و یا فرش جهیزیه ی خود به دنبال فرش مناسب با قیمت مقرون به صرفه هستید. یا اینکه قصد دارید اتاق کودک خود را تغییر دهید. به هر حال برای خرید فرش خود به دنبال یک فروشگاه معتبر هستید که انواع فرش ماشینی را با قیمت مقرون به صرفه ارائه دهد تا شما، خریداری نمایید. پیشنهاد ما به شما خرید مستقیم فرش از کارخانه است. شاید در اطراف خود و یا شهر خود نتوانید چنین مکانی را پیدا کنید. بهتر است با کمی سرچ در اینترنت و یا جست و جوی برند های معروف که در شهر های دیگر می شناسید و یا در تبلیغات تلویزیون می بینید، به خرید اینترنتی فرش ماشینی بپردازید و در این جا این روش خرید مستقیم فرش می تواند برای شما بسیار مناسب باشد زیرا بدون صرف وقت و هزینه و انرژی گزافی توانسته اید از یک برند معتبر، بدون واسطه، با قمیت مناسب به خرید بپردازید. این روش خرید مستقیم فرش از کارخانه یکی از بهترین امکان هاست که امروزه در بستر اینترنت در اختیار کاربران قرار گرفته است.

در مقاله بعدی از مزایای خرید اینترنتی فرش از کارخانه آشنا گردید.

 

نظرات کاربران

کد امنیتی