دوشنبه 06، مرداد 1399
ساداتی‌نژاد مطرح کرد؛  تأمین بودجه برای ارتقای رتبه سرای فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان

ساداتی‌نژاد مطرح کرد؛

تأمین بودجه برای ارتقای رتبه سرای فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت قطعه‌سازی و کاهش وابستگی به محصولات خارجی، به‌منظور تأمین بودجه لازم برای ارتقای رتبه بیشتر سرای فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان قول مساعد داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کاشان، نشست شورای سیاستگذاری سرای فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان با حضور نماینده مردم شهرستا‌ن‌های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کاشان، سرپرست اداره‌کل اجرایی سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان و تعدادی از صاحبان صنایع در تالار زنده‌یاد بابک فخیمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه گزارشی از فعالیت‌های تأسیس سرای فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان از سوی منصور یاری رئیس این سرا ارائه شد.

سیدجواد ساداتی‌نژاد نماینده مردم شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در این نشست با اشاره به اهمیت قطعه‌سازی و کاهش وابستگی به محصولات خارجی به‌منظور تأمین بودجه لازم برای ارتقای رتبه بیشتر سرای فرش ماشینی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان قول مساعد داد.

میثم عرب‌زاده سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان نیز در این نشست با اشاره به امکانات و ظرفیت این دانشگاه عنوان کرد: اولویت نخست ما درآمدزایی برای دانشگاه‌ است و در این راستا با اجرای سرای نوآوری فرش ماشینی طرح تحقیقاتی «پایش قطعات مصرفی صنعت فرش ماشینی و صنایع وابسته» انجام خواهد شد.

منبع خبر: خبرگزاری آنا
 

نظرات کاربران

کد امنیتی